شرکت تولیدی فرآورده های تقطیری و غذایی پارسیان شیراز

شرکت پارسیان شیراز
شرکت تولیدی فرآورده های تقطیری و غذایی پارسیان شیراز تحت مالکیت خصوصی فعالیت خود را از سال 1317 در زمینه توزیع مواد غذایی در زمینی به وسعت 12.000 متر مربع و سالنهای با زیربنای 6.000 آغاز نمود، این شرکت به منظور ارتقاء کیفیت محصولات و جلب رضایت مشتریان خود و بکار گیری تجهیزات به روز و همچنین استفاده از نیروهای متخصص و مجرب در این زمینه همواره سعی بر این داشته تا بتواند محصولات خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به دست مصرف کنندگان برساند.
شرکت پارسیان پس از گذشت 43 سال و گسترش دادن فعالیت خود در سال 1360 برند جدید خود را با نام شانی که شامل محصولات سرکه ، شوریجات و ترشیجات بود معرفی و وارد بازار نمود.
کیفیت خوب، بسته بندی مناسب محصولات، شرکت پارسیان را بر آن داشت تا محصولات خود را با نام تجاری شانی به کشورهای اروپایی ، افریقا شمالی و کشورهای حوزه خلیج فارس صادر نماید و هم اکنون توانسته است در زمینه ی تولید و تامین مواد غذایی و رعایت استاندارد های ملی و مدیریتی بین المللی جایگاه مناسبی در کشور ایران و همچنین کشورهای همسایه کسب نماید.
در حال حاضر شرکت پارسیان با توانایی تولید و توزیع محصولات گسترده و شرکت های زیر مجموعه ای خود با نام های شانی 2، بی نام، شمیل، هلگ، هری، دسی و ناوگان توزیع و حمل و نقل سیمرغ سهم بالایی از بازار را در اختیار داشته و به دلیل اعتقاد به حفظ کیفیت و ضرورت تامین سلیقه مصرف کنندگان از حسن شهرت بالا در کشور عزیزمان ایران و کشورهای همسایه برخوردار می باشد.
محصولات ما:
انواع ترشی جات ، شوریجات ، مرباجات ، رب گوجه فرنگی ، آبلیمو ، آبغوره ، کنسروهای گوشتی و غیر گوشتی ، سس ها ، سرکه های طبیعی و تقطیری ، عرقیات گیاهی 100% طبیعی ، عسل ، الکل طبی و صنعتی ، خرما ، روغن زیتون ، رب انار ، شربت آلات، انواع آبمیوه ، پودر ژله